У парку Шевченка відновлюють дитячий майданчик, що постраждав внаслідок ракетного удару, – ВІДЕО

Суспільство 10:31, 26.10.2022
 Поділитися

Поділитися в

У парку імені Тараса Шевченка в центрі Києва розпочали ремонтно-відновлювальні роботи на території дитячого майданчика, пошкодженого внаслідок масованої ракетної атаки 10 жовтня, повідомляють в КМДА.

Незабаром тут не залишиться цих страшних слідів від воєнних дій – як це і має бути в місці, де граються діти. Тут вже засипали воронку, відновили зелені насадження, – заявив заступник голови Київської міської державної адміністрації Петро Пантелеєв.

За словами начальника управління екології та природних ресурсів КМДА Олександра Возного, планується, що це буде дитячий майданчик європейського типу, облаштований безпечним покриттям із гумової крихти та урізноманітнений сучасними ігровими елементами. Він зауважив, що відновлення майданчика місто здійснює власними силами, а щодо модернізації є пропозиція долучити до цього процесу меценатів.

Нагадаємо, що 10 жовтня росіяни здійснили найбільший обстріл з початку повномасштабного вторгнення. 6 людей загинули, близько 50 постраждали, були пошкоджені загалом понад 70 об’єктів та житлових будинків. Внаслідок російських обстрілів було пошкоджено кілька закладів культури та освіти, зокрема Будинок учителя, музеї Ханенків і Шевченка, корпуси й бібліотеку КНУ Шевченка, Київську картинну галерею, Природничий музей і музей Києва, музеї-квартири Тичини й Бажана, Національну філармонію й "Український дім".
Раніше ми розповідали, що у Києві повністю ліквідували наслідки ракетного удару на бульварі Шевченка та вулиці Володимирській
Головні новини Києва – 44.ua у Телеграмі: актуальні та превірені новини столиці та України для тих, хто цінує свій час
Джерело: 44.ua

Нагору