Проїзд для школярів у громадському транспорті буде платним з 1 липня до 31 серпня
Транспорт 09:10, 24.06.2025
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Про це повідомляє КМДА.
Як і щороку, безкоштовний проїзд для учнів діє лише протягом навчального року. Також з початком липня пільговий проїзд скасовується для курсантів військових вишів, які перебувають на канікулах.