Ув’язнені, які стали добровольцями, служитимуть у штурмових загонах, – міністр Малюська
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
«Це будуть підрозділи, які поки що складаються виключно з осіб, які відбували покарання. Тобто це монолітні підрозділи без змішування з іншими військовослужбовцями», — цитує міністра видання «ДТ».
Очільник Мінюсту зазначив, що у майбутньому засуджених можуть переводити й до інших підрозділів. Наразі вони проходять підготовку і поки участі в бойових діях не беруть. Нині таких людей 600.