Київрада забрала майно у Київводоканала

Влада, ЖКГ 11:04, 17.05.2024
 Поділитися

Поділитися в

Вчора, 16 травня, Київрада прийняла рішення про припинення дії договору на володіння та користування майном територіальної громади Києва. Рішення підтримали 74 депутати.

Мова йде про майно територіальної громади, яке використовувало приватне акціонерне товариство «Київводоканал». Місто створить нове підприємство.

Нагору