У Києві зросла захворюваність на грип

Здоров'я 12:05, 6.03.2024
 Поділитися

Поділитися в

Найбільше хворіють діти.

Як розповіли у Київському міському центрі контролю та профілактики хвороб МОЗ, загалом протягом тижня у місті зареєстрували 13 457 нових хворих на грип та ГРВІ, зокрема і на COVID-19.

Випадків захворювання у дітей виявили 8 228 проти 7 681 за минулий тиждень (зростання на 7,1%). Дорослі ж, навпаки, стали хворіти менше – 5 465 проти 5 229 (зниження на 4,3%).

Нагору