Поки що зміни до правил перебування людей із тваринами у столичному метро вносити не будуть
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Наразі хочуть проаналізувати, наскільки буде комфортно всім у вагонах метро, якщо дозволять їздити з собаками.
Аргументують такі сумніви відсутністю окремо визначених місць для поїздки пасажирів із собаками. Також є побоювання через людей з алергією та кінофобією.