Кличко пояснив, як зміниться опалювальний сезон для киян
Поділитися в
Копіювати посилання
У Києві впроваджують новітню систему опалення, яка автоматично регулює рівень тепла у житлових будинках. Робота системи залежить від погодних умов у місті.
Про це заявив мер столиці Віталій Кличко.
За його словами, рівень тепла у будинках, які вже під’єднані до нової системи зменшується, якщо температура повітря підвищується. І навпаки: коли на вулиці холоднішає, у квартирах та будинках киян теплішає. Тобто нова система опалення реагує на ситуацію з погодою та автоматично визначає рівень тепла.
“Ця система з’явилася кілька років тому. Уже кілька сотень до неї під’єднали. Система автоматично регулює систему індивідуально в кожному будинку”, – розповів очільник Києва.