Київрада додатково виділила понад 4 млрд на потреби ЗСУ
Поділитися в
Копіювати посилання
На засіданні 25 липня Київрада збільшить фінансування столицею Сил оборони до п’яти мільярдів гривень.
Про це у Телеграмі повідомив Київський міський голова Віталій Кличко.
“На сьогоднішньому засіданні Київради збільшимо фінансування столицею сил оборони до п’яти мільярдів гривень”.
Він зауважив, що, за законом, напряму Збройним силам кошти з місцевих бюджетів перераховувати не можна.
За словами мера, Київрада може виділяти кошти на фінансування потреб військових підрозділів, зареєстрованих у територіальній громаді, або тих, що внесені до сил та засобів оборони міста, про бюджет якого йдеться, за зверненням щодо потреб цих підрозділів.