У столичній кондитерській виявили сальмонелу
Здоров'я 11:09, 12.07.2023
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Назва кондитерської не уточнюється
В Оболонському районі Києва зафіксували три випадки харчового отруєння, ймовірно, кондитерською продукцією.
Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив Київський міський центр контролю та профілактики хвороб.
“Наразі усі пацієнти отримали необхідну медичну допомогу та перебувають на амбулаторному лікуванні”, – йдеться у заяві центру.
Варто зазначити, що у коментарях до повідомлення відомства люди цікавляться назвою закладу громадського харчування, проте його поки що не розголошують.