В Інституті серця показали чоловіка, який йде на виписку на 16-й день після трансплантації серця

Здоров'я, Медицина 13:05, 23.11.2023
 Поділитися

Поділитися в

“Жити далі!”- головний план нашого пацієнта після перенесеної трансплантації.

Про це ідеться у відео на сторінці медичного закладу у соцмережі.
Миколі з Василькова зробили трансплантацію серця 16 днів тому. Він потрапив до Інституту після інфаркту: лікувався, поставив два стенда та став на чергу на трансплантацію.
Чоловік виявився везунчиком – через майже три місяці йому провели операцію та дали другий шанс на життя.
“Зараз почуваю себе добре. За допомогою лікарів та всього персоналу, будемо виписуватися”, – каже Микола.
Нагору