У столиці не планують відкривати пляжний сезон, містянам рекомендують утриматися від відвідування пляжів з міркувань безпеки
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Відповідне рішення ухвалила Постійна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій КМДА.
Містянам радять утриматися від відвідування пляжів і зон відпочинку, щоб уникнути масового скупчення людей. Оскільки це ускладнить доступ до укриттів і сховищ під час повітряної тривоги.
ㅤ