У столичній кондитерській виявили сальмонелу

Здоров'я 11:09, 12.07.2023
 Поділитися

Поділитися в

Назва кондитерської не уточнюється

В Оболонському районі Києва зафіксували три випадки харчового отруєння, ймовірно, кондитерською продукцією.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив Київський міський центр контролю та профілактики хвороб.

“Наразі усі пацієнти отримали необхідну медичну допомогу та перебувають на амбулаторному лікуванні”, – йдеться у заяві центру.

Варто зазначити, що у коментарях до повідомлення відомства люди цікавляться назвою закладу громадського харчування, проте його поки що не розголошують.

Нагору