У Шевченківському та Оболонському районах знайшли боєприпаси
Поділитися в
Копіювати посилання
Про небезпечні знахідки повідомили небайдужі кияни.
У вівторок, 1 серпня, столичним правоохоронцям надійшло одразу два виклики, щодо виявлення боєприпасів. Перший — знаходився у Шевченківському районі, у парку Нивки. Саме там уважний мешканець помітив у озері підозрілий предмет схожий на гранату. Він негайно викликав копів, і ті підтвердили небезпечну знахідку.
Другий боєприпас виявили в Оболонському районі. Охоронці порядку одразу ж забезпечили охорону місць події та викликали вибухотехніків.
Нині вони вкотре нагадують, що у разі виявлення невідомих речей й предметів, у жодному разі не торкайтеся їх — вони можуть бути вибухонебезпечними.
Крім того, людям радять:
- повідомити про знахідку на лінію 112;
- до приїзду поліції не допускати інших осіб до місця виявлення підозрілих предметів;
- негайно припинити будь-які роботи в районі виявлення вибухонебезпечних предметів.