Містяни продовжують виявляти небезпечні знахідки
Поділитися в
Копіювати посилання
У Дарницькому районі ми отримали повідомлення про виявлення небезпечного предмету. Чоловік розповів, що в під’їзді одної з багатоповерхівок виявив предмет, схожий на гранату.
Ми швидко прибули на місце та викликали слідчих і вибухотехніків.
Нагадуємо, як діяти, якщо виявили небезпечні предмети👇🏻
🙅🏻 у жодному разі не торкайтеся та не наближайтеся до них;
📞 повідомте про знахідку на спецлінію 112;
🚧 до приїзду поліції не допускайте інших осіб до місця виявлення підозрілих предметів;
🛑 негайно припиніть будь-які роботи в районі виявлення вибухонебезпечних предметів.
Бережіть себе!