Містяни продовжують виявляти небезпечні знахідки 

Небезпека 10:09, 22.06.2024
 Поділитися

Поділитися в

У Дарницькому районі ми отримали повідомлення про виявлення небезпечного предмету. Чоловік розповів, що в під’їзді одної з багатоповерхівок виявив предмет, схожий на гранату.

 

Ми швидко прибули на місце та викликали слідчих і вибухотехніків.

 

Нагадуємо, як діяти, якщо виявили небезпечні предмети👇🏻

🙅🏻 у жодному разі не торкайтеся та не наближайтеся до них;

📞 повідомте про знахідку на спецлінію 112;

🚧 до приїзду поліції не допускайте інших осіб до місця виявлення підозрілих предметів;

🛑 негайно припиніть будь-які роботи в районі виявлення вибухонебезпечних предметів.

 

Бережіть себе!

Нагору