Містяни продовжують виявляти небезпечні предмети
Небезпека 11:08, 18.06.2024
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
У Подільському районі на лінію 112 звернувся чоловік, який повідомив, що під час прогулянки виявив підозрілий предмет, схожий на гранату.
Патрульні швидко прибули за вказаною адресою, забезпечили охорону місця події та викликали на місця слідчих й вибухотехніків.