У київських парках з’явилися майданчики для гри в петанк + ФОТО

Влада, Діти, Дозвілля 09:05, 25.05.2023
 Поділитися

Поділитися в

Перші три локації вже відкриті у парках «Орлятко» в Солом’янському районі, «Нивки» у Шевченківському та в Куренівському у Подільському районі.

24 травня, у Європейський День парків, у трьох столичних з’явилися майданчики для гри в петанк. Про це повідомили у КО «Київзеленбуд».

Перша локація з’явилася у парку «Орлятко» в Солом’янському районі, ще два майданчики відкрили в Куренівському парку (Подільський район) та парку «Нивки» (Шевченківський район). У Київзеленбуді кажуть, що незабаром можливість зіграти в петанк з’явиться у мешканців усіх районів столиці.

Повідомляється, доступ до майданчиків є безкоштовним, окрім цього кожен охочий зіграти у гру може звернутися до відповідальної особи, контакти якої будуть зазначені на стенді біля майданчика, та отримати необхідне спорядження для гри під заставу.

У КО «Київзеленбуд» розповіли, що петанк є популярною грою у багатьох країнах світу. Виникла у сучасній формі на півдні Франції, в Провансі.

«Це дуже цікава гра з простими правилами: стоячи всередині кола, кинути металеві кулі якомога ближче до маленької дерев’яної кулі (кошонет або поросятко), набравши більше очок за команду суперників», – розповіли зеленбудівці.

Серед переваг даного виду спорту:

 – легкі фізичні навантаження та мінімальний ризик травмування,

 – зміцнення соціальних зв’язків,

 – зменшення стресу та тривожності,

 – тренування концентрації.

Нагору