У Київраді пропонують запровадити мораторій на підвищення тарифів у міському транспорті
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Депутати Київської міської ради зареєстрували проєкт рішення, яким пропонують тимчасово заборонити підвищення тарифів на проїзд у громадському транспорті столиці. На їхню думку, у період повномасштабної війни будь-яке додаткове фінансове навантаження на мешканців є неприпустимим.
Ініціатори зазначають, що заяви про нібито необхідність підвищення вартості проїзду є маніпулятивними. Вони наголошують, що причиною проблем у транспортній сфері є не нестача коштів, а неефективне управління комунальними підприємствами.
