У Києві закриють п’ять центральних станцій метро: причина

 Поділитися

Поділитися в

У столиці на Різдво можуть закрити на вхід п’ять центральних станцій метро В українській столиці на Різдво старого стилю 7 січня планують тимчасово обмежити п’ять центральних станцій метрополітену. Про це повідомили у прес-службі комунального підприємства “Київський метрополітен”.

Відомо, що 7 січня у разі потреби можливе обмеження та закриття на вхід для пасажирів наступних станцій метро “Золоті ворота”, “Контрактова площа”, “Поштова площа”, “Хрещатик” та “Майдан Незалежності”. Ці заходи вживаються, щоб уникнути скупчення людей на платформах станцій. Нагадаємо, що у столиці ще протягом п’яти років планують будівництво чотирьох нових станцій метрополітену на житловий масив Виноградар у Подільському районі. Остаточний термін завершення проекту – кінець 2027 року.

Відомо, що підземку на Виноградар планують добудувати лише наприкінці 2027 року, проект передбачає будівництво чотирьох станцій метро – “Мостицька”, “Проспект Правди”, “Виноградар” та “Маршала Гречка”. Роботи сьогодні йдуть лише на перших двох. До кінця року перші станції відкриті не будуть, “Київметробуд” переніс їхній запуск на кінець 2023 року. 2022 року лінію метро на Виноградар побудують лише на 15,3%.

Джерело: kyiv.comments.ua

Нагору