У Києві з’явився пам’ятний знак на честь загиблих зброярів
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
На місці майбутнього меморіалу встановили плиту, яка вшановує працівників оборонно-промислового комплексу, що загинули від початку повномасштабного вторгнення.
234 загиблих, 41 зниклий безвісти. 120 з них полягли зі зброєю в руках, захищаючи Україну.
Це — знак памʼяті й глибокої вдячності тим, хто творив зброю і став зброєю.
