У Києві не відкриють туалети в метро для пасажирів

Послуги, Транспорт 10:54, 10.09.2025
 Поділитися

Поділитися в

Київський мер Віталій Кличко відхилив електронну петицію про доступ пасажирів до туалетів у столичному метрополітені. 

За його словами, існуючі вбиральні призначені лише для персоналу.

Відкриття туалетів для громадян неможливе через архітектурні особливості станцій та питання безпеки в умовах воєнного стану.

Наразі санвузли доступні пасажирам безкоштовно лише під час повітряних тривог, коли станції використовуються як укриття.

Нагору