У Києві блогер видавав себе за поліцейського: тепер платитиме штраф, – ФОТО

Суспільство 17:50, 4.02.2025
 Поділитися

Поділитися в

У Києві блогер видадав себе за співробітника Кіберполіції.

У поліції розповіли, що побачили відповідне відео в інтернеті.

У ньому 28-річний користувач соцмереж, який має десятки тисяч підписників, вів стрім, будучи одягнутим в поліцейський однострій. Він поводився зухвало і лаявся матом.

Вдалося встановити його особу: ще блогер з Дніпропетровської області, який араз мешкає у столиці. Звісно, жодного відношення до поліції він не має.

Блогеру загрожує штрафБлогеру загрожує штраф

На порушника склали адміністративний матеріал за ч. 1 ст. 184-3 КУпАП (незаконне використання ознак належності до Нацполіції). Санкція статті передбачає штраф у розмірі до 34 тис. гривень.

Раніше повідомлялося, що під Києвом затримали двох чоловіків, які скоїли теракт проти поліцейських.

Хочете дізнаватись ще більше новин? Тоді хутчіш долучайтесь до нашого Telegram-каналу “Головні новини Києва – 44.ua”.

Джерело: 44.ua

Нагору