Сервали з Донеччини отримали нову оселю для реабілітації у КиївЗоо
Тварини 14:24, 2.08.2025
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Чотирьох сервалів привезли до столичного зоопарку з прифронтового Курахово.
Днями перша пара тварин — Осіріс і Сехмет — перейшла до нового етапу відновлення.
Після лікування та адаптації для сервалів облаштували простору оселю, збудовану вручну працівниками зоопарку з урахуванням індивідуальних потреб цих хижаків.
