Сальмонела у столичній кондитерській: нові деталі перевірки
Поділитися в
Копіювати посилання
Наразі тривають позапланові заходи державного нагляду.
Спалах гострої кишкової інфекції був зафіксований в Оболонському районі столиці.
Інформацію про це підтвердили у головному управлінні “Київський міський центр контролю та профілактики хвороб міністерства охорони здоров’я України”.
У відомстві зазначили, що зафіксовано групове захворювання на гостру кишкову інфекцію (сальмонела). Під час проведеного епідеміологічного розслідування з’ясовано, що люди своє захворювання пов’язують із вживанням кондитерського виробу в одному із закладів громадського харчування, назва якого не вказана.
У Державній службі України з питань безпеки харчових продуктів та захисту споживачів розповіли 11 липня, що відомо про трьох постраждалих осіб, серед них двох дітей, яких було госпіталізовано.
“У ході проведеного епідрозслідування з’ясовано, що хворі своє захворювання пов’язують із вживанням 4 липня кондитерського виробу – торта “Суфле пташине молоко”, придбаного в одному із закладів торгівлі в Оболонському районі. З’ясовано адресу кондитерського цеху, де було виготовлено торт”, – йдеться у повідомленні.
Наразі тривають позапланові заходи державного нагляду (інспектування) зазначених потужностей із відбором проб харчових продуктів, санітарно-гігієнічних змивів із навколишнього середовища, обстеженням персоналу закладу та відбором проб води. Про результати у відомстві обіцяють повідомити згодом.