“Проведено реформи у сфері закупівель”: Резніков відзвітував про роботу у заяві про свою відставку
Поділитися в
Копіювати посилання
У своїй заяві про відставку Міністр оборони Олексій Резніков повідомив, що вважає своїм досягненням “реформи у сфері закупівель”. Він подав до Верховної ради заяву про відставки після того, як до цього спонукав Володимир Зеленський.
У розширеній заяві міністр написав про такі свої досягнення:
- В оборонному відомстві проведено реформи у сфері закупівель,
- прийнято на озброєння автоматизовані системи управління військами,
- здійснюється комплекс заходів цифрової трансформації,
- забезпечено синергію між структурами, які працюють на перемогу
Такоє нагадав, що був на посаді 22 місяці.
Володимир Зеленський офіційно анонсував відставку міністра оборони та заміну його на Рустема Умерова. 41-річний Умеров зараз обіймає посаду голови Фонду держмайна України. Він працював у телекомунікаційному та інвестиційному бізнесі, паралельно – був діячем Меджлісу кримськотатарського народу, асистентом його лідера Мустафи Джемілєва з питань правозахисту та міжнародної діяльності.
Повідомляють також, що не виключено, що після відставки з посади міністра Олексій Резніков очолить посольство України у Великій Британії.