Під Київрадою вчетверте зібралися мітингувальники
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Зранку 7 жовтня під будівлею Київської міської ради попри дощ зібралися мітингувальники, які виступають проти нецільового виділення бюджетних коштів. Це вже четверта така акція.
«Пройшло все чудово, співали гімн, лунали заклики від ініціативної групи. Розповіли про те, що вже зроблено, які успіхи маємо», — зазначив Роман.
За його словами, мітингувальникам вдалося добитися від київської влади виділення додаткових 1,26 млрд гривень Силам оборони. За таке рішення Київрада проголосувала 3 жовтня.
Також під час акції мітингувальники наголосили на своїх основних вимогах: організувати публічні обговорення бюджету Києва на 2024 рік, а також заснувати сервісну службу закупівель допомоги Збройним силам.