Отруйні рослини викошують у київському нацпарку

Важливо, Екологія 10:07, 5.06.2023
 Поділитися

Поділитися в

Наприкінці травня починається активний період росту і подальшого цвітіння різних алергенних і отруйних рослин. Тож зараз працівники Національного природного парку «Голосіївський» активно їх косять. Серед таких: амброзія полинолиста, полин гіркий, борщівник Сосновського.

«Ми закликаємо населення бути обачними та не контактувати із вище згаданими рослинами. Це може призвести до погіршення стану вашого здоровʼя», — зазначають у НПП Голосіївський.

Рослини, що їх неможна чіпати. Фото? Голосіївський НПП

Особливо небезпечним може бути контакт із борщівником Сосновського. Ця рослина має красиве лапате листя. Але зірвавши їх можна отримати опіки. При чому отрута починає діяти не одразу, тож люди можуть і не знати від чого на руках з’являються пухирі.

Нагору