Не зволікайте: киян закликають передати показання лічильників гарячої води

ЖКГ 14:03, 26.08.2023
 Поділитися

Поділитися в

Жителів столиці закликають до 31 серпня встигнути передати показання лічильників гарячої води за поточний місяць.

Про це повідомляє «Київтеплоенерго».

Дані можна внести будь-яким зручним способом:

  • передача показань через особистий кабінет на сайті Київтеплоенерго;
  • за допомогою особистого кабінету на сайті Центру комунального сервісу:
  • за номерами Центру комунального сервісу: (044) 247-40-40 або 0-800-404-407 (окрема безкоштовна гаряча лінія для передачі показань);
  • у мобільному додатку «Комуналка». Завантажити його на телефон можна в App Store або Google Play.

Зазначимо, власники бойлерів, які не користуються централізованим гарячим водопостачанням, також щомісяця мають передавати показання лічильників, Навіть якщо вони не змінилися.

Нагадаємо, показання приладів обліку приймаються з 5-го числа і до останнього дня місяця включно.

Нагору