Київський Форум ОСББ 2026: 500 делегатів обговорять розвиток
Поділитися в
Копіювати посилання
Масштабний «Київський Форум ОСББ 2026» відбудеться у Києві 22–23 травня 2026 року. Захід об’єднає учасників з усієї України для обговорення ключових питань функціонування та розвитку об’єднань співвласників багатоквартирних будинків.
Організована ГО «Національна платформа ОСББ» за підтримки КМДА, конференція планує зібрати 500 делегатів. Перед ними виступлять 20 експертів, а серед партнерів форуму — понад 40 організацій.
Київінформ пресцентр виступає медіапартнером події. На Youtube-каналі КИЇВІНФОРМ можна буде знайти записи ексклюзивних коментарів, експертні виступи та інсайди з галузі ЖКГ. Медіапартнер відслідковуватиме форум, пропонуючи оновлення для глядачів.
Серед інформації, яку висвітлює Київінформ, є коментар Віталія Кличка. Він, присутній на Форумі, розповів про стійкість під час нинішнього зимового періоду. Цей ексклюзивний коментар доступний на ресурсах Київінформ пресцентру.