На лівому березі аварія на водогоні
ЖКГ 09:31, 1.05.2023
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
На лівому березі Києва понижено тиск у водопровідній мережі. Це пов’язано із пошкодженням електричного обладнання на каналізаційній насосній станції «Позняки».
Про це повідомляє ПрАТ «АК «Київводоканал».
Як йдеться у повідомленні, орієнтовний час ліквідації пошкодження на насосній станції – 1 доба.
Роботи «Київводоканал» виконує як власними, так і підрядними силами.