Молитва та свічки пам’яті: у Києві вшановують пам’ять жертв Голодоморів

Дата 17:38, 22.11.2025
 Поділитися

Поділитися в

На території Національного музею Голодомору-геноциду відбуваються пам’ятні заходи з нагоди роковин Голодомору 1932–1933 років і масових штучних голодів 1921–1923 і 1946–1947 років.

Вшанувати пам’ять загиблих у ті страшні часи прийшли, серед інших, 3-й Президент України Віктор Ющенко та легенди київського «Динамо» Олексій Михайличенко та Леонід Буряк.

Нагору