Мешканці столиці продовжують виявляти небезпечні знахідки + ФОТО

Небезпека, Поліція 08:30, 27.02.2024
 Поділитися

Поділитися в

Цими вихідними на лінію 112 надійшло два повідомлення про виявлення небезпечних предметів.

У Подільському районі подружжя знайшло у лісі боєприпаси, а у Голосіївському районі, двірник побачив біля будинку, предмет схожий на гранату.

Патрульні одразу ж забезпечили охорону місць подій та викликали на місце слідчих й вибухотехніків.

Друзі, ми вкотре нагадуємо, як діяти, якщо ви виявили небезпечні знахідки:

❌ категорично заборонено наближатися до вибухонебезпечного предмета;
❌ підіймати, витягувати з ґрунту, зрушувати з місця, кидати, ударяти та розбирати;
❌ курити та використовувати відкритий вогонь поблизу місця перебування небезпечного предмета;
❌ приносити в місця перебування людей предмети, що схожі на вибухонебезпечні.

Нагору