Мешканці столиці продовжують виявляти небезпечні знахідки + ФОТО
Поділитися в
Копіювати посилання
У Солом’янському районі на лінію 112 звернувся чоловік, який повідомив, що під час проведення ремонтних робіт в електрощитовій коробці побачив предмет, зовні схожий на гранату та ймовірні набої до автомата.
Патрульні одразу ж забезпечили охорону місця події та викликали на місце слідчих й вибухотехніків.

Друзі, ми вкотре нагадуємо, як діяти, якщо ви виявили небезпечні знахідки:
❌ категорично заборонено наближатися до вибухонебезпечного предмета;
❌ підіймати, витягувати з ґрунту, зрушувати з місця, кидати, ударяти чи розбирати;
❌ курити та використовувати відкритий вогонь поблизу місця, де знаходиться небезпечний предмет.
Будьте обережними та дбайте про безпеку.