Київрада виділила кошти на регулювання тарифів на проїзд у транспорті, — Віталій Кличко

Влада, Транспорт 08:48, 4.10.2023
 Поділитися

Поділитися в

Київрада на позачерговому засіданні, яке відбулося 3 жовтня, прийняла низку важливих рішень. Зокрема що стосується транспорту.

«Київрада виділила Департаменту транспортної інфраструктури понад 1,2 мільярда гривень на регулювання тарифів на проїзд у міському пасажирському транспорті. Бо ціна поїздки 8 гривень давно не відповідає собівартості проїзду. Оскільки вартість ми не підвищуємо, а транспортним підприємствам працювати треба, мусимо забезпечити їм таку можливість», — повідомив Київський міський голова Віталій Кличко.

Розмови про подорожчання проїзду у громадському транспорті столиці тривають роками. Зокрема ще два роки тому Київський метрополітен і Київпастранс зверталися до влади міста з проханням привести тарифи на проїзд у громадському транспорті до економічно обґрунтованого рівня.

Зокрема, у метрополітені були порахували, що собівартість перевезення одного пасажира в метро за розрахунками на 2021 рік становила 20,04 грн, а економічно обґрунтований тариф — 21,05 грн. А у Київпастрансі заявляли, що собівартість перевезення одного пасажира наземними видами транспорту становить 20,5 грн. Тоді як економічно обґрунтовані тарифи на перевезення одного пасажира — 25,18 грн.

Нагору