Кияни вкотре звернулися з проханням не зупиняти наземний транспорт під час повітряних тривог
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
“Вже більше 2-х років триває повномасштабна війна. А в Києві до сих пір зупиняють весь наземний транспорт під час повітряних тривог, хоча при цьому прекрасно продовжують їздити маршрутки, таксі, приватний транспорт. Це призводить до занепаду громадського транспорту, втрачання коштів міським бюджетом, запізненням людей на навчання/ роботу і того, що містяни більше витрачають грошей на пересування містом”, – йдеться в тексті петиції.