До бюджету Києва повернуться понад три мільйона гривень боргу по орендній платі за користування земельною ділянкою
Поділитися в
Копіювати посилання
Завдяки роботі Управління захисту прав та інтересів територіальної громади міста Києва секретаріату Київської міської ради до бюджету столиці буде перераховано додатково понад три мільйона гривень боргу по орендній платі за користування земельною ділянкою.
Київська міська рада звернулась до Господарського суду м. Києва з позовом до Товариства з обмеженою відповідальністю «Комплекс Рибальський» про стягнення 3 069 579,83 грн у зв’язку із належним виконанням зобов’язання за договором оренди земельної ділянки, який посвідчений приватним нотаріусом та зареєстрований 11.07.2017 року за №2518, у частині повної та своєчасної оплати.
Рішенням Господарського суду м. Києва від 23.04.2025 року у справі №910/14492/24 стягнуто на користь Київської міської ради заборгованість з орендної плати за користування земельною ділянкою, площею 3,4548 га (вул. Електриків, 21-23), згідно з договором оренди земельної ділянки від 11.07.2017 року року у сумі 3 069 579,83 грн, у тому числі пеня 388 190,59 грн, а також витрати по сплаті судового збору.
Враховуючи наведене, інтереси громади захищені, а кошти будуть використані на розвиток міста Києва. Системна та послідовна робота у цьому напрямку продовжується.