МВС спростувало чутки про підвищення радіації на Київщині
Поділитися в
Копіювати посилання
Чутки про нібито підвищення радіації на Київщині не відповідають дійсності: Міністерство внутрішніх справ запевняє, що радіаційний фон у Чорнобильській зоні відчуження залишається в межах допустимих рівнів.
Станом на 11:00 8 травня радіаційна ситуація на всій території України, зокрема на півночі Київської області, стабільна. Про це офіційно заявили у МВС, спростовуючи інформацію, яка традиційно поширюється у соцмережах на тлі пожеж.
За даними Національної гідрометеорологічної служби ДСНС, рівень гамма-випромінювання на всій території країни також знаходиться в межах норми. Українців закликають довіряти лише офіційним джерелам інформації та уникати поширення фейків.
Спростування з’явилося на тлі масштабної лісової пожежі, яка досі триває у Чорнобильській зоні. Наразі вогонь охопив понад 1100 гектарів лісу.
Гасіння пожежі ускладнюють кілька чинників: суха погода, сильний вітер та мінна небезпека, яка існує на окремих ділянках території.

