МВС спростувало чутки про підвищення радіації на Київщині

Суспільство 12:40, 8.05.2026
 Поділитися

Поділитися в

МВС спростувало чутки про підвищення радіації на Київщині

Чутки про нібито підвищення радіації на Київщині не відповідають дійсності: Міністерство внутрішніх справ запевняє, що радіаційний фон у Чорнобильській зоні відчуження залишається в межах допустимих рівнів.

Станом на 11:00 8 травня радіаційна ситуація на всій території України, зокрема на півночі Київської області, стабільна. Про це офіційно заявили у МВС, спростовуючи інформацію, яка традиційно поширюється у соцмережах на тлі пожеж.

За даними Національної гідрометеорологічної служби ДСНС, рівень гамма-випромінювання на всій території країни також знаходиться в межах норми. Українців закликають довіряти лише офіційним джерелам інформації та уникати поширення фейків.

Спростування з’явилося на тлі масштабної лісової пожежі, яка досі триває у Чорнобильській зоні. Наразі вогонь охопив понад 1100 гектарів лісу.

Гасіння пожежі ускладнюють кілька чинників: суха погода, сильний вітер та мінна небезпека, яка існує на окремих ділянках території.

МВС спростувало чутки про підвищення радіації на Київщині

МВС спростувало чутки про підвищення радіації на Київщині

Нагору