Майже 110 тисяч київських школярів повернулися до очного навчання

Освіта 21:35, 2.02.2026
 Поділитися

Поділитися в

У понеділок до очного навчання в Києві повернулися близько 110 тисяч учнів (41,6% від загальної кількості), повідомив заступник голови КМДА, депутат Київради (фракції УДАР) Валентин Мондриївський.

 

Очне та змішане навчання відновлюють у школах із належними умовами; близько 77 тисяч учнів продовжують навчатися онлайн, понад 27 тисяч — індивідуально. Найбільша кількість очників — в Оболонському, Святошинському та Подільському районах, найскладніша ситуація — у Печерському через проблеми з опаленням.

Нагору