До п’яти років ув’язнення засудили чоловіка за крадіжку медичних інструментів

Кримінал, Суд 11:04, 31.10.2025
 Поділитися

Поділитися в

У червні до поліції звернулось керівництво госпіталю із заявою про крадіжку робочих інструментів. Тоді поліцейські викрили у скоєнні злочину  52-річного місцевого мешканця та затримали його у процесуальному порядку.

Зловмисник зайшов до госпіталю, піднявся на пʼятий поверх та з відкритого підсобного приміщення поцупив технічні інструменти.

Слідчі повідомили чоловікові про підозру та коли було зібрано усі докази – матеріали обвинувального акту скерували до суду. На час слідства зловмисник перебував під вартою.

Наразі вироком Шевченківського районного суду за вчинення крадіжки фігуранту призначено покарання – пʼять років позбавлення волі.

Нагору