Київ виділив 20 млн грн на лікарню Міноборони

Армія, Влада 19:55, 2.10.2025
 Поділитися

Поділитися в

І ще стільки ж — у планах, повідомляє мер Києва Віталій Кличко.

 

На території вже облаштували паркову зону, тротуари та під’їзні доріжки до корпусів. Встановили лави та урни.

Також закупили матеріали для ремонту приміщень. Незабаром облаштують тротуари з тактильною плиткою.

Нагадаємо, київська мерія запровадила програми для підтримки військових, ветеранів та їхніх родин:

за програмою «Підтримка киян-захисників та захисниць» уже виплачено понад 950 млн грн на лікування, матеріальну підтримку та допомогу родинам бійців;

працює Електронний кабінет захисника, де зібрано всю інформацію про пільги, виплати та соцпідтримку;

«Київ Мілітарі Хаб» надає повний супровід військових та їхніх родин — від юридичної та психологічної підтримки до допомоги з працевлаштуванням та навчанням.

 

 

Нагору