Київ виділив 20 млн грн на лікарню Міноборони
Поділитися в
Копіювати посилання
І ще стільки ж — у планах, повідомляє мер Києва Віталій Кличко.
На території вже облаштували паркову зону, тротуари та під’їзні доріжки до корпусів. Встановили лави та урни.
Також закупили матеріали для ремонту приміщень. Незабаром облаштують тротуари з тактильною плиткою.
Нагадаємо, київська мерія запровадила програми для підтримки військових, ветеранів та їхніх родин:
за програмою «Підтримка киян-захисників та захисниць» уже виплачено понад 950 млн грн на лікування, матеріальну підтримку та допомогу родинам бійців;
працює Електронний кабінет захисника, де зібрано всю інформацію про пільги, виплати та соцпідтримку;
«Київ Мілітарі Хаб» надає повний супровід військових та їхніх родин — від юридичної та психологічної підтримки до допомоги з працевлаштуванням та навчанням.