Сервали з Донеччини отримали нову оселю для реабілітації у КиївЗоо

Тварини 14:24, 2.08.2025
 Поділитися

Поділитися в

Чотирьох сервалів привезли до столичного зоопарку з прифронтового Курахово.

Днями перша пара тварин — Осіріс і Сехмет — перейшла до нового етапу відновлення.

Після лікування та адаптації для сервалів облаштували простору оселю, збудовану вручну працівниками зоопарку з урахуванням індивідуальних потреб цих хижаків.

Нагору