500 ліфтів оновлено в Києві за програмою «Капремонти» + ФОТО
Поділитися в
Копіювати посилання
У багатоповерхівках за 6 років замінили та #відремонтували 500 ліфтів, а у 2025 році оновлять ще 125. Про це розповів заступник голови КМДА Петро Пантелеєв, інспектуючи #будинок на вул. Прирічній в Оболонському районі.
«Нові ліфти – це безпека та можливість вполовину зменшити споживання електроенергії завдяки сучасним технологіям. Використовуємо якісне обладнання з Італії, Туреччини, Німеччини та України», – зазначив Пантелеєв.
Зазначається, що програма «Капремонти» покриває 95% витрат на заміну ліфтів, мешканці додають лише 5%. За 5 років місто інвестувало 1,1 млрд грн, кияни – 93,4 млн грн. Програма діє для всіх – для тих хто створив ОСББ/ЖБК або ні, охопивши вже 899 будинків.
