Будівлю на Хрещатику, 36 трохи оновлять 

Будівництво, Влада 11:03, 23.07.2025
 Поділитися

Поділитися в

У мерії планують відремонтують дах та вхідну групу. Вже уклали два договори на понад 2,5 млн грн: 1,35 млн грн — на ремонт покрівлі корпусів А і В. 1,24 млн грн — на модернізацію входу до корпусу А.

Підрядника вже обрали: це ФОП Олександр Петраков. Він виконає обидва ремонти.

Тож до 17 жовтня у будівлі Київради з’являться:
🟠новий пандус,
🟠двоярусні поруччя,
🟠нековзне покриття,
🟠ширші двері,
🟠тактильна плитка;
🟠кнопка виклику;
🟠нова гідроізоляція;
🟠оновлені парапети;
🟠нові воронки для водовідведення
🟠частково утеплений дах.

Гарантія на роботи — лише 12 місяців.

Нагору