Зберегти озеро Синє від знищення – петиція
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Зберегти озеро Синє на Виноградарі закликають мешканці мікрорайону – відповідну петицію зареєстрували на сайті Київради.
Озеро є унікальним природним об’єктом у місті та має екологічне, рекреаційне й освітнє значення, пояснює авторка петиції Вікторія Марчук. Озеро Синє поступово міліє, висихає, а рослини й тварини, які живуть у ньому, гинуть.
Чого вимагають кияни:
- провести екологічну експертизу й гідрологічне обстеження стану водойми
- вжити заходів для збереження водного балансу й не допустити повного висихання озера
- надати озеру статут об’єкта природно-заповідного фонду або створити тут локальний парк
- забезпечити постійний моніторинг стану водойми відповідними службами
- заборонити будь-яку діяльність, яка може спричинити подальше знищення водойми (засипання, забудову тощо).
Підписати петицію можна за посиланням або в додатку «Київ Цифровий».