24-річний працівник СТО взяв автівку клієнта покататися і розбив її, в’їхавши у стовп + ФОТО
ДТП 17:04, 7.05.2025
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Киянин залишив свою Skoda Octavia на станції техобслуговування, а згодом виявив, що вона зникла.
Виявилося, що працівник СТО “позичив” її у власника, щоб разом зі знайомим поїздити містом. Однак врізався у стовп, кинув машину та втік.
Поліцейські знайшли і розбите авто, і “водія”. Йому “світить” до восьми років позбавлення волі.
