У Києві з’явився пам’ятний знак на честь загиблих зброярів

Армія, Війна, Влада 11:19, 14.04.2025
 Поділитися

Поділитися в

На місці майбутнього меморіалу встановили плиту, яка вшановує працівників оборонно-промислового комплексу, що загинули від початку повномасштабного вторгнення.

234 загиблих, 41 зниклий безвісти. 120 з них полягли зі зброєю в руках, захищаючи Україну.

Це — знак памʼяті й глибокої вдячності тим, хто творив зброю і став зброєю.

Нагору