У Києві зросла кількість жертв: В лікарні померло двоє поранених
Війна 13:52, 8.07.2024
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Внаслідок ракетної атаки на Київ загинуло ще двоє людей, які були госпіталізовані з травмами
Про це в телеграм-каналі написав міський голова Києва Віталій Кличко.
За словами мера столиці, двоє постраждалих від терористичної атаки чоловіків, які були госпіталізовані, померли в одній з лікарень Києва.
Кількість постраждалих, на жаль, збільшується. Вже відомо про 11 постраждалих. 8 із в лікарнях.