Для вшанування пам’яті загиблих киян-військових у столиці встановлять сітілайти
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Сітілайти для вшанування пам’яті загиблих киян-військових встановлять у місті, повідомляє КМДА.
Усього хочуть створити три такі інформаційні цифрові стенди. Їх встановлять, зокрема, на території Центрального парку культури і відпочинку, а саме біля меморіального комплексу Героїв-киян, які загинули за цілісність та незалежність України.
Також вони будуть розташовані на розі вулиць Михайла Грушевського та алеї Магдебурзького права в Печерському районі. Їх фінансуватимуть за позабюджетні кошти.