Мешканці столиці продовжують виявляти небезпечні знахідки + ФОТО

Небезпека 11:22, 31.05.2024
 Поділитися

Поділитися в

У Солом’янському районі на лінію 112 звернувся чоловік, який повідомив, що під час проведення ремонтних робіт в електрощитовій коробці побачив предмет, зовні схожий на гранату та ймовірні набої до автомата.

Патрульні одразу ж забезпечили охорону місця події та викликали на місце слідчих й вибухотехніків.

Друзі, ми вкотре нагадуємо, як діяти, якщо ви виявили небезпечні знахідки:

❌ категорично заборонено наближатися до вибухонебезпечного предмета;

❌ підіймати, витягувати з ґрунту, зрушувати з місця, кидати, ударяти чи розбирати;

❌ курити та використовувати відкритий вогонь поблизу місця, де знаходиться небезпечний предмет.

 

Будьте обережними та дбайте про безпеку.

 

Нагору