«Волю вільних не зламати»: біля київської мерії воєнні історики відкрили виставку

Дата 13:58, 20.05.2024
 Поділитися

Поділитися в

Виставка присвячена містам, які взяли на себе головний удар перших атак ворога і стали нездоланними фортецями для ворога та форпостами незламного духу та сили Української Нації.

 

Харків, Херсон, Чернігів і Миколаїв, міста Донеччини Волноваха та Маріуполь, Охтирка на Сумщині, передмістя Києва — Гостомель, Буча та Ірпінь — за подвиги, масовий героїзм та стійкість громадян, виявлених у захисті своїх рідних міст, були відзначені відзнаками Президента України «Місто-герой України». Їхня історія боротьби — це жива історія сучасної України, на захист якої стали найсміливіші та найкращі патріоти країни.

 

Нагору