Мешканці столиці продовжують виявляти небезпечні предмети + ФОТО
Небезпека 09:42, 1.05.2024
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Один з випадків стався у Подільському районі. На лінію 112 звернувся охоронець житлового комплексу та розповів, що на смітнику мешканці виявили патрон.
Інша подія трапилася у Голосіївському районі. Там про небезпечну знахідку повідомив небайдужий громадянин, яку виявив на дитячому майданчику.

Патрульні одразу ж забезпечили охорону місць подій та викликали на місця слідчих й вибухотехніків.
Друзі, нагадуємо, у разі виявлення підозрілих предметів, в жодному разі не торкайтеся їх, не підпускайте інших людей та негайно повідомте про знахідки відповідні служби!